Palume lapsevanematel kontrollida oma kontaktandmeid (telefon, e-post) eKoolis, kuna see on kooli ja pere vahelise suhtlemise kanal.

2020/2021. õppeaasta on Tallinnas kuulutatud klassijuhataja teema-aastaks, et tõsta senisest rohkem esile klassijuhataja ametit ning väärtustada tema rolli iga õppija arengu toetajana. 

Tallinna Haridusamet on silmapaistvate klassijuhatajate märkamiseks ja tunnustamiseks ellu kutsunud  kuu klassijuhataja konkursi, mille eesmärgiks on esile tõsta särasilmseid, pädevaid ja Tallinna haridusstrateegia põhiväärtusi kandvaid klassijuhatajaid. 

Kogu TJG koolipere saab tunnustada meie kooli silmapaistvaid klassijuhatajaid. 

Esita oma ettepanek siin: kuu parim klassijuhataja 

Vaata ka:Tallinna Haridusamet kutsub koole üles klassijuhatajaid tunnustama 

Koos saame tunnustada meie parimaid klassijuhataid, kes on 

Vastutustundlikud,  

Avatud,   

Uuendusmeelsed!

11. a käis e-õppekäigul TV3-s, kus Annely Adermann tutvustas tööd televisioonis ning Mihkel Raud rääkis inspiratsioonist ja muust huvitavast. Võimalik oli küsida küsimusi. Kõlama jäi mõte, et teletöö on huvitav ja väljakutseid pakkuv ning noored peaksid liikuma oma unistuste suunas.

7. klasside õpilased osalesid täna, 11. novembril 2020 Läänemaal Silma Õpikoja programmis "Teadusliku uurimismeetodi rakendamine", kus uuriti ja vaadeldi pilliroogu.

 
Meeskonda kuulusid Christopher Kulasalu (10.a), Kevin Kiveste (8.a) ja Eric-Rene Raid (12.a). Õpilasi juhendas õpetaja Esper Kaar.
 
Laupäeval, 7. novembril 2020 toimunud võistlusel "MAGIC CTF" pidi meie võistkond 4 tunni jooksul ära lahendama üle 100 ülesande, milles said õpilased rakendada nuputamis- ja koodimurdmisoskuseid ning realiseerida oma huvi küberturvalisuse ja IT-maailma vastu. Osalejate hulgas olid Eesti, USA ja teiste riikide üldharidus-, kutse- ja ülikoolid.
 
Meie kooli mees- ja naiskond on juba detsembris osalemas järgmisel Eestis korraldataval võistlusel "Küberpähkel".
 
The Mid-Atlantic Gigabit Innovation Collaboratory, Inc. (MAGIC) poolt korraldatava ürituse eesmärk on suurendada õpilaste huvi kübermaailma vastu ning seeläbi suurendada IT-talentide jõudmist tööturule.
 

Meie kooli õpilased võtsid osa meediapädevuse nädalast ja mängisid rahvusraamatukogu hariduskeskuse saadetud kaardimängu "Trollist targem". Osalesime ka konkursil, kus pidi tegema mängimisest video või kollaaži ja mõtlema ise ühe mängukaardi. Pildil 8.c tüdrukud, kes proovivad internetitrolli seljatada.