Ajaloo ja kirjanduse tundides süvenesid 10. klassi õpilased õpetajate Ann Aruvee ja Dagmar Seljamäe juhatusel Vana-Kreeka jumalate eraellu ning uurisid, kuidas neid kummardati. Õppeaineid lõimides paigutati teadmised klassi seinale ja anti üksteisele suuline ülevaade.

Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi lastevanemate üldkoosolek toimub neljapäeval, 7. oktoobril 2021 kell 17.30 veebi vahendusel Teamsi keskkonnas. Koosoleku link saadetakse lastevanematele samal päeval eKooli kaudu.

 
Tänasesse meeleolukasse õpetajate päeva mahtus mitmeid põnevaid tegevusi. Abiturientidest juhtkond tervitas hommikul kauni lilleõie ja armsa järjehoidjaga ning päeva jooksul said kõik 12-ndikud pisut kätt harjutada pedagoogi rollis. Kaetud oli ka mitmekülgne suupistelaud.
 
Pärast tunde said õpetajad osa abiturientide muusikalistest etteastetest ning panna oma teadmised proovile koolielu-teemalise Kahootiga. Lõpetuseks kuulati Uku Suviste kontserti.
 
Suur kummardus igaühele, kes päeva õnnestumisse panustas!

Õpetajate päeval on TJG 11-ndikud traditsiooniliselt meie väikeste sõpradega Pääsusilma ja Veerise lasteaedadest ühistegevusi toimetanud. Tänavugi valmis 3 "lastesaadet", kus veebi vahendusel koos võimeldi, meisterdati ja muinasjutte etendati. Esinesid isegi 11. klassi kommiteadlased!

1.-3. oktoobril 2021 toimus Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis Teaduskeskus Ahhaa ja Rakett69 Teadusstuudiote poolt korraldatud "Rakett69" õpihuvilaager.
 
Laagris mängiti läbi populaarse telesaate Rakett69 saadete tegemist. Iga päev oli erinev saade, kus kolm võistkonda lahendasid võidu nutikust nõudvaid teadusülesandeid. Päevad olid täis põnevaid avastusi, meisterdamist, uute ja vanade teadmiste rakendamist, suhtlemist ja rõõmu.
 
Osalejad on öelnud, et selline laager võiks kesta ikka kauem kui ainult 3 päeva!
11. klassi õpilased Caroly Kuningas, Christopher Kulasalu ja Oskar Pruul otsisid 1.-3. oktoobril "Hakkatonil" oma tulevasele õpilasfirmale äriideed. Nüüd peate ainult ootama, millal nende tooted jõuavad teie ette. Jälgige kindlasti TJG Facebooki ja Instagrami.
 
48 tunni jooksul aitasid mentorid ja õpilasfirma programmi vilistlased leida jätkusuutlikke äriideid ning teha esimesed kiired sammud õpilasfirma toote või teenuse turule jõudmiseks.
 
Läbiviidud koolitus oli väga intensiivne ja teadmisterohke ning selle tulemusena astusid meie kooli õpilased mitu sammu lähemale oma esimese firma loomisele.
 
Üritus toimus Mektorys ning seda viis läbi JA Alumni Estonia, mille eesmärk on süvendada ettevõtlikku mõtteviisi ning edendada JA Eesti õpilasfirmaprogrammi.