11. klass osales 9. aprillil e-külalistunnis, kus kohtuti vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidiga. Kohtumise teema oli “Millised on pärgviiruse õppetunnid riigile ja igaühele meist?” Õpilastel oli võimalus esitada presidendile küsimusi. Kersti Kaljulaid nentis, et pandeemiast on meil kõigil midagi õppida, ja tõi positiivsena välja selle, et rohkem on hakatud märkama vaimse tervise probleeme ja teemast valehäbita rääkima. President julgustas õpilasi ka eksamite eel ja soovitas anda endast parim.

16. aprillil toimuva gümnaasiumi e-sisseastumistesti harjutustestide tegemise ajal on tekkinud õpilaskandidaatidel probleem isikutuvastuse protsessi mõnede nõuete täitmisega. On tekkinud vajadus muuta see protsess vähem aeganõudvaks ja mõistlikumaks. Ühiskatsete isikutuvastamisel 16. aprillil on kohustuslik alustada verifitseerimist arvuti ja veebikaameraga. Kui see mingil põhjusel arvutiga ei õnnestu, on lubatud jätkata isikutuvastust mobiiliga ja viia verifitseerimine lõpuni mobiiliga.

Testid tuleb sooritada sama arvutiga, milles isikutuvastus alustati ja lõpetati. Süsteem salvestab kõik tegevused ja need vaadatakse üle peale testi toimumist.

TJG osaleb koosloome programmis, mille raames hakkavad kuus haridusvaldkonna algatust EduLog, Koodikool, Kolm Põrsakest, Noorte Vabamu, Taut ja TEMU koos koolidega digilahendusi looma.
 

Tallinna Haridusamet kutsub noori disainihuvilisi osalema Noor Tegija visuaalikonkursil, mille eesmärk on leida värske ja äge visuaal Noor Tegija Instagrami ja Facebooki kanalitele! 

Noor Tegija on veebikeskkond noorte tegijate võimestamiseks ja igakülgseks toetamiseks.

Vaata lähemalt: 

https://www.instagram.com/noortegija/ 

https://www.facebook.com/noortegija 

Animatsiooni autoriks on 7.b klassi õpilane Paula Viks.