6. märtsil 2020, kui õpilased lahendasid e-õppepäeva ülesandeid, toimusid õpetajatele koolis digitöötoad. Nendes anti ülevaade Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis olemasolevatest tehnoloogiavahenditest ja -võimalustest.

Toimus neli töötuba: Lego Mindstrom EV3, BeeBot, Ozobot, Sphero robotite ning lisaks i3Lighthouse ja õppeprogrammi “Qwizdom Oktopus” tutvustamine. Õpetajad jagunesid kaheksasse gruppi ning igas ruumis oli korraga kaks gruppi, kes said teha lisaks vahenditega tutvumisele ka praktilisi harjutusi, pannes end õpilase rolli.

Päev oli aktiivne ja inforohke ning tagasiside positiivne.

Seoses kõrgenenud haigestumisriskiga viirusnakkustesse, tuletagem meelde kätepesu vajalikkust. See on Sinu odavaim tervisekindlustus!

Kui veetsite koolivaheaja välisriigis, kus on kõrgenenud haigestumine uut tüüpi koroonaviirusesse, siis jälgige kodus oma laste tervislikku seisundit ja soovitatavalt laske lastel 14 päeva õppida kodus. Tunnikirjeldused ja õppeülesanded on eKoolis.

Lapse puudumisest ja selle kestusest teavitage eKooli vahendusel klassijuhatajat.

Lisainfo:

https://www.terviseamet.ee/et

https://www.hm.ee/et

Enne Eesti Vabariigi aastapäeva, 20. veebruaril 2020 käis 4.b klassile rääkimas Eesti kaitseväest lapsevanem Avo Veske. Õpilased said läbi proovida rivitreeningut, uurida sõduri toidupaki sisu, panna kiiruse peale kokku katelokki ja kanda kanderaamiga, "vigastatud sõdurit". Ürituse lõpus toimus ka viktoriin kuuldu ja nähtu kohta.

Eesti Vabariigi aastapäeva eel tunnustas Haabersti linnaosavalitsus linnaosa haridustöötajaid. Kokku esitati konkursile 86 nominenti. Oleme väga rõõmsad, et Haabersti aasta parima kooliõpetaja tiitli pälvis meie armas kolleeg Ruti Nõmm!

Palju õnne!

Foto: Haabersti Linnaosa Valitsus

Neljapäeval, 13. veebruaril 2020 toimusid Haabersti koolide meistrivõistlused rahvastepallis 5. klasside poeglastele.

Meie kooli võistkond saavutas I koha!

Võistkonda kuulusid: Ralf Rändla, Gabriele D’Angelo, Emiljen Ber, Edward Sõrovatenko, Georg Tšõmbaljuk, Hans Oliver Kuuse, Simon Lüll, Martti-Mario Leetmaa, Oskar Piht, Stefano Teofili