Kolmapäeval, 29. septembril 2021 toimus meie kooli staadionil TJG jalgpalliturniir, kust võtsid osa lapsevanemad, vilistlased, õpetajad ja õpilased.

Oli väga meeleolukas ja emotsiooniderohke õhtu!

Lisaks siseterviserajale pakub nüüd noortele liikumisrõõmu ka hoovi paigutatud tasakaalulint.

22. septembril 2021 toimusid koolidevahelised teatejooksuvõistlused. Põhikooli poisid saavutasid 9. koha ja tüdrukud 13. koha. Uhked oleme selle üle, et põhikooli üldarvestuses said poisid ja tüdrukud võistkondlikult kokku kõrge 7. koha 28 kooli seas. Gümnaasiumist osalesid vaid tüdrukud, kes saavutasid 8. koha.
 
Võistlus toimus Kadriorus, kus kõigil tuli läbida 70 meetrit.
 
Palju õnne kõigile! 🙂 

Grupp meie õpetajaid kogus eile Tartu Ülikooli Liikumislabori koolitusel ideid, kuidas tuua ainetundi aktiivsust ja liikumist. Mõnd teemat omandada või korrata saab väljaspool klassipinki tõepoolest igas aines!

 
Üks päev metsauurijad, teine päev toidudetektiivid. 3.a klass käis KiK-i projekti raames metsas, kus õpiti lõkke tegemist, tee keetmist looduses leiduvast, eksimise korral käitumist ja onni ehitamist.
 
„Meelte kooli“ projekti tunnis mängiti aga toidudetektiive, õppides tundma erinevaid maitseid ja kombineerides neid (õun kaneeliga, juust datliga, oliiv ja päiksekuivatatud tomat).

23. septembril haaras kõiki järveotsakaid siiras rõõm loodusest ja liikumisest. Lisaks matkamisele täideti koos oma klassiga mitmesuguseid ülesandeid: otsiti ja pildistati erinevaid taimi, lahendati olümpiateemalist viktoriini, painutati end hea-tuju-vormis ning seati mõtteid-tundeid luulevormi. Oli üks vägagi meeleolukas päev!