Elektroonilised eesti keele ja matemaatika sisseastumistestid toimuvad 18. mail kell 10.15. Täpsema kirjelduse leiad siit.

Tähistagem Tallinna päeva targalt, huvitavalt, turvaliselt ja kontaktivabalt! Olete kogu kooliperega oodatud panema end proovile ülelinnalisel e-etteütlusel Tallinna päeval, 15. mail kell 12.

Etteütluse teema on alati olnud seotud Eesti kirjanduse ja kultuuriga ning Tallinna ajalooga. Seekordne etteütlus on pühendatud legendaarsetele tallinlastele Jaan Krossile ning Georg Otsale, kelle 100. sünniaastapäeva me tänavu tähistame. Etteütluse teksti loeb näitleja Märt Avandi (vt videot).

TV teeb üritusest otseülekande Tallinna Facebook’i lehelYoutube'is ja etteütluse veebilehel. Loodetavasti püstitame koos uue osalusrekordi, sest e-etteütlusel kohtade arv osavõttu ei piira.

Tellitud toidupaki saab kätte 3. juunil, ajavahemikus 11.00–15.00 registreeritud nimekirja alusel.

Lapsevanemad, kes said toidupaki 27. mail jäävad jätkuvalt nimekirja ning täiendavalt pole vaja toidupakki tellida. Kui soovite loobuda toidupakist, palun teatada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Täpsem pakkide kättesaamise korraldus saadetakse registreerunutele e-posti teel.

Küsimuste korral pöörduda haldusjuhi poole (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Õpilaste vastuvõtt Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi 2020/2021 õppeaastaks eriolukorras.

Katsetele saab registreerida siin.  

Vastuvõtukatsetele registreerimine lõpeb 4. mail kell 23.59.

Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi 10. klassi vastuvõtu aluseks on edukalt sooritatud e-testid, 9. klassi tunnistuse hinded ja videovestlus.

E-testid koosnevad matemaatika ja eesti keele ainetestidest ning need tuleb sooritada eksamite infosüsteemis EIS. E-testid toimuvad pärast 15. maid. 

Otsuse e-vestlusele kutsumise kohta saab õpilane teada meili teel.

Jälgi infot TJG kodulehel!

Tuntud IT-firma Transferwise Ltd Eesti filiaal toetab distantsõpet tehniliste vahenditega.

Tegemist on heas korras kasutatud seadmetega: kõrvaklapid, klaviatuurid ja juhtmevabad arvutihiired. Seadmeid on piiratud koguses. Need antakse õpilastele tasuta kasutamiseks. Soovime, et need jõuaksid õpilasteni, kes neid tõepoolest vajavad, seega kaaluge oma soov hoolikalt läbi.

Soovitud seadme saamiseks tuleb täita vastav registreerimisvorm. Info kättesaamise kohta saadetakse e-kirjaga.

Arvutihiired: https://forms.gle/ssrsZRT1hwEdMjcW6

Kõrvaklapid: https://forms.gle/VrTXvVmXwNE74JSX7

Klaviatuurid: https://forms.gle/HVzyf1WpFYD11Syp8